53. Mercedes-Benz
Grand Prix Bratislava

GRAND PRIX CSI3*-W Bratislava 2018
3. - 5. August 2018. Free entrance!
You are here: Home  /  Press  /  Fotogaléria 22. 7. 2016  / 

Fotogaléria 22. 7. 2016

Súťaž č. 17 a súťaž č. 11

Foto č. 1 - Slovenská jazdkyňa Monika Štangelová s koňom LEOPARD OF BALLMORE sa umiestnila na treťom mieste.
Foto č. 2 - Víťazka súťaže č.17 Katarína Kvassayová s koňom CORAZON 30
Foto č. 3 - Slovenský jazdec Michal Žak s koňom GALAX VDL.
Foto č. 4 - Víťazka súťaže č. 11 Petronela Neuschlová s koňom LARGO VAN DE MOLENHOE. Dekoruje člen rozhodcovského zboru Dr. Miloš Kravec.

Súťaž č. 12

Foto č. 5 - Slovenský jazdec Tomáš Kuchár s koňom ANCONA sa umiestnil na 9. mieste v súťaži č. 12 (Séria mladých koní 6, 7 ročných)
Foto č. 6 - Slovenský jazdec Juraj Poláš s koňom CARRY GIRL sa umiestnil na 6. mieste v súťaži č. 12 (Séria mladých koní 6, 7 ročných)
Foto č. 7 - Víťazka súťaže č. 12 Zuzana Zelinková z ČR.

Súťaž č. 1

Foto č. 8 - Víťaz Malej série Dawid Kubiak z Poľska s koňom ANASTACIA III, ktorých dekoruje Ing. Peter Kapusta, člen predstavenstva a riaditeľ prevádzky spoločnosti Slovenská pošta, ktorý okrem iného vyzdvihol: "Slovenská pošta tradične podporuje také ušlachtilé svojho druhu jedinečné športové podujatia ako sú už päťdesiateprvé Grand Prix Bratislava"
Foto č. 9 - Belgická jazdkyňa Fabienne Daigneux-Lange s koňom RIBALOU DES DAMES, ktorá je na najvyššej priečke rebríčku Longines Ranking (190. miesto) tohtoročných bratislavských Grand Prix.
Foto č. 10 - Slovenský jazdec Ján Cigán ml. s koňom CAPTAIN STAR.

Súťaž č. 2

Foto č. 11 - Americká jazdkyňa Tanya Levorchick na koni ZANZIBAR v súťaži č. 2 (Stredná séria).
Foto č. 12 - Francúz Alexis Deroubaix na koni SOHO DU PLESSIS, s ktorým sa umiestnil v súťaži č. 2 (Stredná séria) na druhom mieste a na koni SECRET DU PAYS D'AUGE zvíťazil.
Foto č. 13 - Víťaz súťaže č. 2 (Stredná séria) Francúz Alexis Deroubaix v na koni SECRET DU PAYS D'AUGE, pri dekorácii ktorého generálny riaditeľ RTVS Ing. Václav Mika spomenul: "Kone mám rád a oni majú radi mňa, preto rád odovzdávam ocenenia najlepším, tým skôr takým ako francúzsky jazdec, ktorý získal prvé dve miesta."

Súťaž č. 3

Foto č. 14 - Kanadská jazdkyňa Jaclyn Duff s koňom EH ALL OR NONE, ktorá je na druhej najvyššej priečke rebríčku Longines Ranking (373. miesto) spomedzi všetkých účastníkov tohtoročných bratislavských Grand Prix.
Foto č. 15 - Diváci už prvý deň zapĺňali tribúny 51. ročníka Mercedes-Benz Grand Prix Bratislava.
Foto č. 16 - Český jazdec Jan Studnička na koni CORCOVADO.
Foto č. 17 - Víťaz súťaže č. 3 (Veľká séria) Brian Morton s koňom ATLANTIS T, ktorého dekoruje obchodný riaditeľ spoločnosti BigMedia Róbert Lenárt.

Fotografie vo vysokom rozlíšení