53. Mercedes-Benz
Grand Prix Bratislava

GRAND PRIX CSI3*-W Bratislava 2018
3. - 5. August 2018. Free entrance!
You are here: Home  /  Press  /  Fotogaléria 6. 8. 2017  / 

Fotogaléria 6. 8. 2017

Foto č. 1 - Pohár a kyticu pre každú dámu, víťazku súťaže, v amatérskej sérii (súťaž č. 33) pre Slovenku Patríciu Urbanovú na koni CALIVADO odovzdal člen rozhodcovského zboru Miloš Kravec.

Foto č. 2 - Záverečný deň pretekov začala Monika Štangelová, tentoraz s nádejnou kobylou HELINKA, trojnásobným víťazstvom v súťaži mladých 5-ročných koní CSI YH 1*.

Foto č. 3 - Víťaza súťaže č. 9 Little Prix Bratislava–Finále Strednej série,CSI3*-W o cenu spoločnosti Allianz - Slovenská poisťovňa, ktorá sa započítava do rebríčka Longines Ranking, dekoroval predseda predstavenstva a prezident uvedenej spoločnosti Ing. Todor Todorov.

Foto č. 4 - Víťaz súťaže č. 9 Little Prix Bratislava–Finále Strednej série,CSI3*-W pravidelný účastník Grand Prix Bratislava jazdec gentleman Aleš Opatrný s koňom IDARIO VAN HETNETEHOF, ktorý zaujíma 192. priečku v oficiálnom rebríčku Longines Ranking.

Foto č. 5 - V súťaži č. 9 Little Prix Bratislava–Finále Strednej série,CSI3*-W sa spomedzi slovenských jazdcov najlepšie umiestnili Igor Šulek s koňom WAVO ARAMIS (7. miesto) a Bronislav Chudyba (na foto) s deväťročným valachom LESTER IX, ktorý zaujíma najvyššie spomedzi slovenských jazdcov, 323. miesto v oficiálnom rebríčku Longines Ranking.

Foto č. 6 - Do hlavnej súťaže č. 10 Grand Prix Bratislava, započítavanej do Longines Rankingu, sa prihlásilo 33 jazdcov. Do druhého kola sa prebojovali reprezentanti z Poľska, Nemecka, Talianska, Maďarska, Thajska a Austrálie. Víťazom súťaže po rozoskakovaní sa stal Austrálčan Rowan Willis s 11-ročnou kobylou BLUE MOVIE.

Foto č. 7 - Výborne začala v súťaži č. 10 Grand Prix Bratislava Sandra Kállayová na koni BILLIONAIRE. Avšak k postupu do rozoskakovania jej chýbal kúsok príslovečného šťastia.

Foto č. 8 - V hlavnej súťaži Grand Prix Bratislava sa najvyššie spomedzi amazoniek, na 8. miesto, prebojovala jazdkyňa až z exotického Thajska Janakabhorn Karunayadhaj na koni NEWMARKET VENTURE CLOVER.

Foto č. 9 - Víťaz hlavnej súťaže č. 10 Grand Prix Bratislava Austrálčan Rowan Willis. "Preteky v náročných podmienkach, ktoré odskúšali jazdcov aj kone som si užíval. Bola tu perfektná atmosféra, vynikajúce publikom, veľmi sa mi to všetko páčilo. Určite sa ešte na Slovensko vrátim. Bratislavské preteky odporučím všetkým priateľom."

Foto č. 10 - Najlepším slovenským jazdcom tohtoročného podujatia o cenu predsedu národnej rady SR sa stal Bronislav Chudyba s 10-ročnou kobylou BALOUNESS.

Foto č. 11 - Víťaza hlavnej súťaže č. 10 Grand Prix Bratislava Austrálčana Rowana Willisa s kobylou BLUE MOVIE dekoruje riaditeľ a predseda organizačného výboru pretekov Ing. Andrej Glatz.

Foto č. 12 - Víťaza súťaže č. 8 Finále Malej série Nemca Carstena Titscha na koni MACCARIO B dekorovala riaditeľka J&T Banky Ing. Anna Macaláková.

Foto č. 13 - Ing. Anna Macaláková z J&T Banky poblahoželala najlepšie umiestnenému Slovákovi /5.miesto/ Tomášovi Kuchárovi na koni CUPIDO Z.

Foto č. 14 - Dlhodobú kvalitu pretekov Grand Prix Bratislava zabezpečuje popri hlavných organizátoroch tiež tím na parkúre po vedením Chorváta Eduarda Petroviča a Slováka Miroslava Jeluša. Tohto roku ich prácu urobili ešte náročnejšou piatočné horúčavy i nedeľnajší dážď.