GRAND PRIX CSI3*-W Bratislava 2017
4. - 6. augusta 2017. Vstup voľný!

Fotogaléria 24. 7. 2016

Súťaž č. 19

Foto č. 1 - Slovenská jazdkyňa Miriam Murgašová na koni CELARA sa umiestnila na druhom mieste.
Foto č. 2 - Slovenská jazdkyňa Vanessa Porazíková na koni OZON s kvetmi a víťazným pohárom, ktoré jej odovzdal člen rozhodcovského zboru Ing. Jaroslav Pecháček z ČR.

Súťaž č. 15

Foto č. 3 - Víťazka slovenská jazdkyňa Sára Štangelová na koni CASSICO pri dekorácii.
Foto č. 4 - Sára Štangelová na koni CASSICO.
Foto č. 5 - Slovenský jazdec Michal Žák na koni GALAX VDL.

Súťaž č. 16

Foto č. 6 - Luxemburský jazdec Victor Bettendorf na koni KAA DU GIBET pri dekorácii na prvom mieste.
Foto č. 7 - Víťaz.
Foto č. 8 - Druhé miesto vybojovala slovenská jazdkyňa Veronika Matúšová na koni QUITE MAGIC.
Foto č. 9 - Tretí skončil slovenský jazdec Michal Žák na koni FULL SWING BH.
Foto č. 10 - Rakúšan Markus Saurugg na koni GLOBAL ATTRACTION.
Foto č. 11 - Slovenský jazdec Juraj Poláš na koni KZOOM VAN DE WITTEMOERE.

Súťaž č. 9

Foto č. 12 - Slovenská jazdkyňa Jana Sláviková na koni CORLEONE.
Foto č. 13 - Až z exotických Bermúd prišiel na Grand Prix súťažiť jazdec Patrick Nisbett. Na fotografii s koňom FARAH VAN KLAPSCHEUT.
Foto č. 14 - Syn zakladateľa TJ Slávia STU Bratislava Borisa Boóra odovzdáva víťaznú trofej súťaže na počesť svojho otca, ktorým sa stal Alexis Deroubaix s koňom SECRET DU PAYS D'AUGE.
Foto č. 15 - Slovák Radovan Šillo na koni OSCAR DES FONTAINES sa umiestnil na treťom mieste.
Foto č. 16 - Spolu so synom Borisa Boóra dekoroval najlepších (na snímke Christopher Surbey a kôň QUETCHUP DE LA ROQUE) v súťaži generálny riaditeľ a predseda predstavenstva spoločnosti Allianz-Slovenská poisťovňa Todor Todorov.

Súťaž č. 8

Foto č. 17 - Lipicani z NŽ Topolčianky, kde chovajú vyše pol tisícky koní, pri predvedení kreácie štvorylky, ktorá má zápis v Guinessovej knihe rekordov.
Foto č. 18 - Charlotte Bettendorf s koňom NOIR PRUN DU GIBET sa umiestnila na druhom mieste.
Foto č. 19 - Tesne na štvrtom mieste sa umiestnila slovenská jazdkyňa Victoria Rezešová na koni LILI STAR.
Foto č. 20 - Víťaz súťaže Francúz Alexis Deroubaix s koňom SOHO DU PLESSIS, ktorých dekoroval zahraničný rozhodca Fín Kari Jalassola.
Foto č. 21 - Na Grand Prix sa pred stovkami divákov predviedli i vozidlá s hviezdou v znaku.

Súťaž č. 10

Foto č. 22 - Víťazka 51. ročníka Mercedes-Benz Grand Prix Bratislava Kanaďanka Jaclyn Duff na koni PATER NOSTER.
Foto č. 23 - Najlepší slovenský jazdec súťaže č. 10 Marián Štangel s koňom BADARCO.
Foto č. 24 - Monika Noskovičová na koni CASTELAN 3.
Foto č. 25 - Sprava: Víťazka Grand Prix Bratislava Jaclyn Duff, najlepšie umiestnený slovenský jazdec v tejto súťaži Marián Štangel a najlepší slovenský jazdec celých pretekov Radoslav Šillo.
Foto č. 26 - Víťazku Grand Prix dekoroval fínsky rozhodca Kari Jalasolla, riaditeľ organizačného výboru Grand Prix Bratislava (jeden z ich víťazov) Andrej Glatz a predseda NR SR Andrej Danko, ktorý tiež odovzdal pohár najlepšiemu slovenskému jazdcovi na pretekoch.
Foto č. 27 - Víťazka Jaclyn Duff zožala potlesk od divákov zo zaplnených tribún jazdeckého areálu TJ Slávia STU Bratislava, ktorá na záver pretekov uviedla: "Prišla som do Bratislavy z jedných z najväčších pretekov Spojených štátov. Bratislavská Grand Prix sa mi veľmi páčila, boli to organizačne veľmi dobré, perfektne pripravené preteky s dobre postaveným parkúrom. Zvíťazila som s tým istým koňom, s ktorým som sa bratislavských Grand Prix zúčastnila pred dvomi rokmi".